Įmonės pavadinimas:
   
   Miestas:
   
   Šalis:
     
     

Įmonių katalogas » Prekės, prekyba ir maisto produktai » Gamyba

UAB Dasema
Aprašymas:
Pagrindinės įmonės veiklos sritys: šilkografinė ir skaitmeninė plačiaformatė spauda, iškilių ir magnetinių lipdukų, plastikinių buitinės technikos valdymo skydelių, antspaudų gamyba, šilkografinė spauda ant tekstilės, transferų gamyba, vidaus ir išorės reklama.
Veiklos rūšis:
Gamyba, Reklama,

Adresas: Naujoji g. 128
Alytus, LT 62175, Lietuva
Telefonas: + 370 315 20400
Faksas: + 370 315 76490
El. paštas: info@dasema.lt
Tinklalapis: http://www.dasema.lt

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ĮMONĘ
Uždaroji akcinė bendrovė „Dasema“ – sparčiai besiplečianti ir besivystanti bendrovė, įkurta 1997 m. Ilgus metus kaupta darbo patirtis, suburtas profesionalus ir lojalus kolektyvas, kruopščiai plėtota techninė bazė leido įmonei nuosekliai stiprėti, kaskart įgauti vis didesnį klientų pasitikėjimą.
Pagrindinės įmonės veiklos sritys: šilkografinė ir skaitmeninė plačiaformatė spauda, iškilių ir magnetinių lipdukų, plastikinių buitinės technikos valdymo skydelių, antspaudų gamyba, šilkografinė spauda ant tekstilės, transferų gamyba, vidaus ir išorės reklama.
Įmonėje dirba kvalifikuoti meistrai, nes gaminama originali produkcija reikalauja kruopštumo ir įgudimo, puikaus technologijos įvaldymo.
 
Turite idėjų, bet nežinote kaip jas įgyvendinti? Kreipkities į mus ir Jūsų idėja virs realybe! Mes pasiruošę patenkinti įnoringiausių klientų užsakymus.


Vartotojo sritis
 
Pamiršau slaptažodį

Projekto partneriai

avkc_logo_small.jpg

ares.jpg

medienospartneriai.jpg

 

fgb    fgb

Svetainė sukurta įgyvendinant Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą Lietuva-Polska 2007-2013, Smulkiųjų projektų fondo projektas „ALYTAUS VKC IR ARES SUVALKUOSE BENDRADARBIAVIMO VYSTYMAS JAUNŲJŲ VERSLININKŲ GEBĖJIMŲ IR TARPTAUTINIO VERSLO SĄLYGŲ SUDARYMUI PASIENIO ZONOJE“, paramos sutarties Nr.SPF/LT/2009/01/1.2, dalinai finansuojant Europos Sąjungai.