Įmonės pavadinimas:
   
   Miestas:
   
   Šalis:
     
     

Įmonių katalogas » Kompiuteriai ir internetas » Kompiuterių remontas, konsultacijos

R.Augustino firma Deltana
Aprašymas:
Kompiuterinė technika - prekyba, aptarnavimas.
Veiklos rūšis:
Kompiuteriai ir jų priedai, Kompiuterių remontas, konsultacijos,

Adresas: Naujoji g. 42
Alytus, LT 62357, Lietuva
Telefonas: +370 688 55727
Faksas: +370 315 71023
El. paštas: info@deltana.lt
Tinklalapis: http://www.deltana.lt/
Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00 h

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ĮMONĘ

Nuo 2005 metų įmonėje dirba atsinaujinęs kolektyvas. Visi kolektyvo nariai yra geri savo srities specialistai. Šiuo metu firmoje darbuojasi keturi žmonės, kurie gali padėti išspręsti įvairias kompiuterinės technikos problemas tiek apsilankiusiems mūsų biure, tiek firmos specialistui atvykus pas klientą į darbo vietą.

Firma įkurta 1998 m. vasarą. Savo veiklą pradėjo nuo kompiuterių aptarnavimo Alytuje. Pagrindinė įmonės veikla - visokeriopas kompiuterinės technikos aptarnavimas. Per pirmuosius įmonės gyvavimo metus prasiplėtė nuolatinių įmonių-klientų sąrašas. Didžioji klientų dalis yra nedidelės įmonės ir privatūs klientai. Pastaruoju metu diegiame ir prižiūrime vis sudėtingesnes kompiuterines sistemas ir didesnėse įmonėse bei organizacijose. Dirbant su kompiuterine technika neapseinama be eksplotacinių medžiagų, todėl įmonės spelcialistai daug dėmesio skiria eksploatacinių medžiagų aprūpinimui ir atlieka spausdinimo kasečių restauravimą ar pildymąVartotojo sritis
 
Pamiršau slaptažodį

Projekto partneriai

avkc_logo_small.jpg

ares.jpg

medienospartneriai.jpg

 

fgb    fgb

Svetainė sukurta įgyvendinant Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą Lietuva-Polska 2007-2013, Smulkiųjų projektų fondo projektas „ALYTAUS VKC IR ARES SUVALKUOSE BENDRADARBIAVIMO VYSTYMAS JAUNŲJŲ VERSLININKŲ GEBĖJIMŲ IR TARPTAUTINIO VERSLO SĄLYGŲ SUDARYMUI PASIENIO ZONOJE“, paramos sutarties Nr.SPF/LT/2009/01/1.2, dalinai finansuojant Europos Sąjungai.