Įmonės pavadinimas:
   
   Miestas:
   
   Šalis:
     
     

Įmonių katalogas » Valstybinės institucijos ir organizacijos » Jaunimo organizacijos

VŠĮ Verslo angelas
Aprašymas:
Konsultuoja asmenis, norinčius pradėti savo verslą bei skatina jaunimo iniciatyvumą bei verslumo ugdymą.
Veiklos rūšis:
Informacinės paslaugos, Jaunimo organizacijos, Verslo konsultacijos

Adresas: Pulko g. 12
Alytus, LT 62119, Lietuva
Telefonas: +370 315 71011
Faksas: +370 315 71011
El. paštas: va@bioksas.lt
Tinklalapis: http://www.versloangelas.lt

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ĮMONĘ
 
Apie mus

 

"Mes dirbame, siekdami naudos visam Alytaus miestui"

VšĮ „Verslo angelas“ buvo įkurtas 2002 m. rugpjūčio 21 d. Alytaus miesto savivaldybės iniciatyva ir pritariant bankų, pramonės ir verslo įmonių atstovų susirinkimui. Pirminė organizacijos veiklos misija – padėti paprastam žmogui, kuris turi verslo idėją, praktiškai padėti jos įgyvendinimui, kad įmonė išsilaikytų ir augtų. Pastebėjus, kad jauni žmonės yra aktyvūs ir suinteresuoti mokytis verslumo, 2003 metais „Verslo angele“ buvo suformuota jaunimo grupė, kurios pagrindinė veikla buvo projekto „Verslo žemėlapis“ įgyvendinimas. Laikui bėgant jaunimo grupė išsiplėtė ir atsirado poreikis ją suskirstyti į skyrius vykdančius atskiras funkcijas.

Organizacijos pagrindinė veiklos kryptis nepakito nuo jos įkūrimo - „Verslo angelas“ konsultuoja asmenis, norinčius pradėti savo verslą bei skatina jaunimo iniciatyvumą bei verslumo ugdymą. Konsultacijos pradedantiems verslą vykdomos pagal poreikį ir atsižvelgiant į kliento verslo idėją bei žmogaus asmeninius gebėjimus. Konsultuojama individualiai ir laikomasi visiško konfidencialumo.Vartotojo sritis
 
Pamiršau slaptažodį

Projekto partneriai

avkc_logo_small.jpg

ares.jpg

medienospartneriai.jpg

 

fgb    fgb

Svetainė sukurta įgyvendinant Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą Lietuva-Polska 2007-2013, Smulkiųjų projektų fondo projektas „ALYTAUS VKC IR ARES SUVALKUOSE BENDRADARBIAVIMO VYSTYMAS JAUNŲJŲ VERSLININKŲ GEBĖJIMŲ IR TARPTAUTINIO VERSLO SĄLYGŲ SUDARYMUI PASIENIO ZONOJE“, paramos sutarties Nr.SPF/LT/2009/01/1.2, dalinai finansuojant Europos Sąjungai.