Įmonės pavadinimas:
   
   Miestas:
   
   Šalis:
     
     

Projektas


Apie projektą

„ALYTAUS VKC IR ARES SUVALKUOSE BENDRADARBIAVIMO VYSTYMAS
JAUNŲJŲ VERSLININKŲ GEBĖJIMŲ IR TARPTAUTINIO VERSLO
SĄLYGŲ SUDARYMUI PASIENIO ZONOJE“
Paramos sutarties Nr.SPF/LT/2009/01/1.2
                                                                           
PROJEKTO SANTRAUKA
 
PROJEKTO TIKSLAS – sustiprinti Alytaus verslo konsultacinio centro ir Suvalkų regioninės agentūros institucijas ir jų bendruomenes, modernizuojant ir pritaikant IT bendrų paslaugų teikimui, įdiegiant standartizuotus "Start -up" paslaugų paketus verslo ir įmonių kūrimo klausimais Lenkijoje ir Lietuvoje, jaunųjų verslininkų verslumo gebėjimų formavimui.  
Projekto specifiniai tikslai:
  1. Stiprinti partnerystę tarptautinio verslo ir eksporto vystymo rėmimo srityje Lietuvos-Lenkijos  pasienio zonoje;
  2. Modernizuoti  IT ir pritaikyti Alytaus verslo konsultacinio centro mokymo salę ir biurą kokybiškų mokymų ir konsultavimo verslo kūrimo Lenkijoje paslaugų teikimui,  bendrų verslo paramos produktų kūrimui abipus sienos. 
  3. Formuoti ir plėtoti  regioninių verslo organizacijų tarptautinio verslo bei eksporto vystymo kompetencijas, vadovaujantis ES praktika;
  4. Skatinti verslo institucijų bendradarbiavimą, diegiant ir formuojant  naujų verslo paslaugų teikimą regionuose elektroninėje erdvėje.
 
PROJEKTO UŽDAVINIAI:
  1. MODERNIZUOTI patalpas, skirtas mokymams: (1.Alytaus VKC-e mokymo salėje instaliuoti skaitmeninio projektoriaus ir interaktyvios lentos įrengimų komplektą, bei salės vėdinimo sistemą; 2. AVKC-e biuro 5 darbo vietų PC vieningo kompiuterinio tinklo sistemos su apsauga įrengimas + serverinė).
  2. SUORGANIZUOTI 4 "APVALIUOSIUS–DISKUSINIUS STALUS “ JAUNŲJŲ VERSLININKŲ PROBLEMŲ MEDŽIO SUDARYMUI.
  3. PARENGTI standartizuotus verslo paslaugų paketus "VERSLO KŪRIMAS LIETUVOJE" ir "VERSLO KŪRIMAS LENKIJOJE" lietuvių ir lenkų kalbomis;
  4. PARENGTI  "EKSPORTO VYSTYMAS IR MOKESČIAI LIETUVA-LENKIJA", tarptautinio verslo kūrimo ir vystymo paslaugų paketą, suteikti konsultacijas 20 jaunųjų verslininkų, norinčių kurti verslą.
  5. PARENGTI 64 VAL. MOKYMŲ PROGRAMAS IR  VESTI MOKYMUS "JAUNIESIEMS VERSLININKAMS" - viso 40 dalyvių  LIETUVOJE IR LENKIJOJE.
  6. SUORGANIZUOTI 2 TARPTAUTINES JAUNOJO VERSLININKO KONFERENCIJAS: "ALYTUS-SUVALKAI 2010";  "GERIAUSIO VERSLO PLANO" PRISTATYMAS IR "BENDRO VERSLO KŪRIMO LIETUVA-LENKIJA 2010 PERSPEKTYVOS' ALYTUJE IR SUVALKUOSE, PAKVIEČIANT PO 80 konferencijos dalyvių.
  7. PARENGTI www.alytus-suwalki.eu svetainę lietuvių/lenkų kalbomis;
  8. IŠLEISTI 1000 vnt projekto veiklą ir rezultatus pristatantį bukletą;
  9. IŠLEISTI  po 4 straipsnius Lietuvoje ir Lenkijoje.

Projekto įgyvendinimas:
Lapkričio 18-19 d. vyko tarptautinė konferencija: "Jaunasis verslininkas Alytus - Suvalkai 2010". Keletas akimirkų iš renginio:

A.Andriulionis.jpg bendras_sales_vaizdas.jpg
jaunasis_verslininkas.jpg Andrejaus_sokis.jpg 
komisijai_patiko_4.jpg Susikine.._soki.jpg


Gruodžio 2-3 d. vyko tarptautinė konferencija "Jaunasis verslininkas Suvalkai-Alytus 2010". Keletas akimirkų iš renginio:
  
P1010002.JPG P1010022.JPG
P1010108.JPG Seminaras.JPG


Vartotojo sritis
 
Pamiršau slaptažodį

Projekto partneriai

avkc_logo_small.jpg

ares.jpg

medienospartneriai.jpg

 

fgb    fgb

Svetainė sukurta įgyvendinant Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą Lietuva-Polska 2007-2013, Smulkiųjų projektų fondo projektas „ALYTAUS VKC IR ARES SUVALKUOSE BENDRADARBIAVIMO VYSTYMAS JAUNŲJŲ VERSLININKŲ GEBĖJIMŲ IR TARPTAUTINIO VERSLO SĄLYGŲ SUDARYMUI PASIENIO ZONOJE“, paramos sutarties Nr.SPF/LT/2009/01/1.2, dalinai finansuojant Europos Sąjungai.